Comarch XL

TEST - type
0.00 ( 0 votes )
Cena: Już od 11 zł miesięcznie Już od 11 zł miesięcznie

Opis

Z produktów Comarch ERP korzysta ponad 220 tysięcy firm z różnych branż. Jedną z podstawowych cech naszych systemów ERP jest możliwość ich konfigurowania oraz rozbudowy o moduły i rozwiązania pożądane w konkretnych branżach i to zarówno w handlu, produkcji, czy w usługach. Oprogramowanie klasy ERP dzięki dedykowanym modułom i aplikacjom zintegrowanym, wspiera kluczowe procesy biznesowe w firmach jak np. sprzedaż, finanse i księgowość, produkcję, magazyn, płace i kadry itd. Dedykowane moduły pomagają w podejmowaniu kluczowych decyzji poprzez raportowanie i analizy.

Informacje dodatkowe

Sektory Księgowość, Budowa, Sztuka i kultura, Handel elektroniczny, Flexbranche, Hurt, Międzynarodowy, Logistyka, Edukacja, Rząd, Produkcja, Usługi biznesowe, Opieka zdrowotna, Inny
Liczba pracowników 11-25 pracowników, 26-50 pracowników, 51-250 pracowników, > 250 pracowników,
Trial 30 dni
Advantage 1 Dla każdego sektora
Advantage 3 Elastyczne rozwiązanie
Advantage 2 Zaufało >200 000 firm
Opis księgowość Oferta Comarch ERP XL jest szeroka i wspiera m.in. obsługę zmian regulacyjnych (w tym PPK), sprzedaż online oraz bezpieczeństwo danych w Comarch Cloud w średnich i dużych firmach.
Opis budowa Oferta Comarch ERP XL jest szeroka i wspiera m.in. obsługę zmian regulacyjnych (w tym PPK), sprzedaż online oraz bezpieczeństwo danych w Comarch Cloud w średnich i dużych firmach.
Opis sztuka Oferta Comarch ERP XL jest szeroka i wspiera m.in. obsługę zmian regulacyjnych (w tym PPK), sprzedaż online oraz bezpieczeństwo danych w Comarch Cloud w średnich i dużych firmach.
Opis handel Wraz z systemem Comarch ERP XL zyskujesz pełne wsparcie procesów z obszaru handlu i dystrybucji, zarówno od strony sprzedażowej (realizacja transakcji, wiele dostępnych kanałów prowadzenia sprzedaży, obsługa za pośrednictwem sieci detalicznej), jak i od strony zakupowej (zarzadzanie procesami i dokumentami zakupów)
Opis flex Oferta Comarch ERP XL jest szeroka i wspiera m.in. obsługę zmian regulacyjnych (w tym PPK), sprzedaż online oraz bezpieczeństwo danych w Comarch Cloud w średnich i dużych firmach.
Opis hurt Wraz z systemem Comarch ERP XL zyskujesz pełne wsparcie procesów z obszaru handlu i dystrybucji, zarówno od strony sprzedażowej (realizacja transakcji, wiele dostępnych kanałów prowadzenia sprzedaży, obsługa za pośrednictwem sieci detalicznej), jak i od strony zakupowej (zarzadzanie procesami i dokumentami zakupów)
Opis miedzynarodowy Oferta Comarch ERP XL jest szeroka i wspiera m.in. obsługę zmian regulacyjnych (w tym PPK), sprzedaż online oraz bezpieczeństwo danych w Comarch Cloud w średnich i dużych firmach.
Opis logistyka Wraz z systemem Comarch ERP XL zyskujesz pełne wsparcie procesów z obszaru handlu i dystrybucji, zarówno od strony sprzedażowej (realizacja transakcji, wiele dostępnych kanałów prowadzenia sprzedaży, obsługa za pośrednictwem sieci detalicznej), jak i od strony zakupowej (zarzadzanie procesami i dokumentami zakupów)
Opis edukacja Oferta Comarch ERP XL jest szeroka i wspiera m.in. obsługę zmian regulacyjnych (w tym PPK), sprzedaż online oraz bezpieczeństwo danych w Comarch Cloud w średnich i dużych firmach.
Opis rząd Oferta Comarch ERP XL jest szeroka i wspiera m.in. obsługę zmian regulacyjnych (w tym PPK), sprzedaż online oraz bezpieczeństwo danych w Comarch Cloud w średnich i dużych firmach.
Opis produkcja Comarch posiada kompleksowe rozwiązania dla Twojej firmy, niezależnie od tego, czy pracujesz w produkcji seryjnej lub jednostkowej, dyskretnej lub procesowej, prowadzisz działalność projektową lub zajmujesz się zwykłą kompletacją, oferujemy Ci narzędzia dostosowane do Twoich potrzeb. Poprzez łączenie modułów, system dostarcza odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.
Opis usługi Oferta Comarch ERP XL jest szeroka i wspiera m.in. obsługę zmian regulacyjnych (w tym PPK), sprzedaż online oraz bezpieczeństwo danych w Comarch Cloud w średnich i dużych firmach.
Opis opieka Oferta Comarch ERP XL jest szeroka i wspiera m.in. obsługę zmian regulacyjnych (w tym PPK), sprzedaż online oraz bezpieczeństwo danych w Comarch Cloud w średnich i dużych firmach.
Opis inny Oferta Comarch ERP XL jest szeroka i wspiera m.in. obsługę zmian regulacyjnych (w tym PPK), sprzedaż online oraz bezpieczeństwo danych w Comarch Cloud w średnich i dużych firmach.

Rating

test