Softmaks

TEST - type
0.00 ( 0 votes )
Cena: Na prośbę Na prośbę

Opis

System ERP to w pełni zintegrowany system do obsługi przedsiębiorstwa i wspomagania zarządzania firmą. System przeznaczony jest dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych, usługowych i użyteczności publicznej.

MAKS ERP - łatwy w obsłudze i funkcjonalny ERP z Bydgoszczy

System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.

 Dlaczego wdrożyć ERP?

Skutkiem wdrożenia systemu ERP jest uzyskanie maksymalnej efektywności w procesie zarządzania firmą oraz optymalizacja działań firmy poprzez najefektywniejsze wykorzystanie jej zasobów

Informacje dodatkowe

Sektory Księgowość, Budowa, Sztuka i kultura, Handel elektroniczny, Flexbranche, Hurt, Międzynarodowy, Logistyka, Edukacja, Rząd, Produkcja, Usługi biznesowe, Opieka zdrowotna, Inny
Liczba pracowników 1 pracownik, 2-10 pracowników, 11-25 pracowników, 26-50 pracowników, 51-250 pracowników, > 250 pracowników,
Trial Nie
Advantage 1 Przyjazny użytkownikowi
Advantage 3 Lat doświadczenia
Advantage 2 Dostosowywanie
Opis księgowość System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis budowa System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis sztuka System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis handel System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis flex System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis hurt System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis miedzynarodowy System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis logistyka System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis edukacja System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis rząd System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis produkcja System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis usługi System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis opieka System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.
Opis inny System ERP z Bydgoszczy jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. Jest zgodny z krajowymi przepisami i na bieżąco aktualizowany o zmiany w ustawodawstwie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze.

Rating

test