Streamsoft

TEST - type
0.00 ( 0 votes )
Cena: Na prośbę Na prośbę

Opis

Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy. System oferuje następujące moduły: Zarządzanie Produkcją, moduł Handlowo-Magazynowy, Logistyka, CRM, Finanse i Księgowość, Rozrachunki, Kadry i Płace, Środki Trwałe, Serwis, Raporty i Formularze, DMS (umożliwia zarządzanie dokumentami firmowymi), Wyposażenie (umożliwia prowadzenie pełnej ewidencji i inwentaryzacji wyposażenia), moduł Administratora (umożliwia administrowanie systemem Streamsoft Prestiż).

 

Informacje dodatkowe

Sektory Księgowość, Budowa, Sztuka i kultura, Handel elektroniczny, Flexbranche, Hurt, Międzynarodowy, Logistyka, Edukacja, Rząd, Produkcja, Usługi biznesowe, Opieka zdrowotna, Inny
Liczba pracowników 1 pracownik, 2-10 pracowników, 11-25 pracowników, 26-50 pracowników, 51-250 pracowników, > 250 pracowników,
Trial Nie
Advantage 1 W pełni skalowalny
Advantage 3 Dla każdej branży
Advantage 2 Zintegruj swoje dane
Opis księgowość Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis budowa Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis sztuka Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis handel Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis flex Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis hurt Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis miedzynarodowy Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis logistyka Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis edukacja Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis rząd Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis produkcja Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis usługi Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis opieka Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.
Opis inny Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksową obsługę biznesową oraz umiejętność dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta. System jest oferowany również w angielskiej wersji językowej, co zapewnia możliwość optymalizacji procesów w międzynarodowym środowisku pracy.

Rating

test